درباره ما/دهاستینگ

اطلاعات درباره ما مجموعه میزبانی وب دهاستینگ

این مجموعه در ابتدا پیش از سال ۱۳۹۰ تحت عنوان تی اچ دیزاینر فعالیت خود را در زمینه طراحی و خدمات وب آغاز نمود. سرانجام شرکت در سال ۱۳۹۵ بطور رسمی فعال شد و پس از آن بعنوان یک هولدینگ تحت نام ددیزاینر فعالیت خود ار در زمینه های مختلفی در وب ادامه داد. در حال حاضر این مجموعه بعنوان یک هولدینگ در حال فعالیت می باشد و در زمینه های میزبانی وب(هاست)، طراحی وب، طراحی اپلیکیشن، سئو، طراحی گرافیکی، مشاوره دیجیتال مارکتینگ و چند عنوان دیگر در حال فعالیت است.

این مجموعه با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مفتخر است تا میزبان کاربرانی باشد که قصد فعالیت در حوزه وب را دارند. زمینه کاری وب آنقدر گسترده و پیچیده است که این مجموعه سعی دارد در تمام آن ها زیر مجموعه های خود را ایجاد و فعال کند. قطعاً هولدینگ ددیزاینر با حمایت های کاربران و همکاران به این سطح از توانایی خواهد رسید.

ددیزاینر افتخارات بسیاری در زمینه میزبانی و خدمات وب دارد که سالیان سال است علاوه بر جذب کاربران جدید، همچنان پشتیبان کاربران قدیمی می باشد. از مهم ترین اهداف و زمینه های کاری این مجموعه می توان به میزبانی وب یا همان هاستینگ اشاره داشت که با توجه به سابقه درخشانی که در زمینه طراحی وب داشته است، قصد دارد میزبان آنان نیز باشد.

دهاستینگ کاربران خود را بسیار ارزشمند تر از مسائل دیگر می داند و تنها با رشد آن ها خود ارتقاء میابد. به همین منظور پشتیبانی دقیق و تمام وقت از اقداماتی است که دهاستینگ آن را مهم دانسته و خط قرمز خود می داند. در همین راستا کارشناسان این مجموعه تا جایی که تخصص و تجربه داشته باشند برای کاربران خود دریغ نمی کنند.

مسئله ای که امروزه در میان هاستینگ ها بسیار دیده می شود، عدم ارزش های بنیادی به کاربر به شکل سابق است. معتقدیم که کاربران یک هاستینگ بزرگترین و ارزشمندترین دارایی یک هاستینگ می باشد. دهاستینگ سعی دارد تا با پافشاری بر این موضوع بتواند خود را از دیگر مجموعه ها جدا کند. این مجموعه با سرویس ها و خدماتی که می دهد این موضوع را به کاربران خود ثابت می کند.

دهاستینگ

چه کسانی در دهاستینگ فعالیت می کنند؟

مدیر فنی
محسن حاجی اسفندیاری
از ۱۳۹۰ تا هم اکنون

امور مشتریان
مجید جوادی
از ۱۳۹۴ تا هم اکنون

مدیر فروش
علی جمالی
از ۱۳۹۵ تا هم اکنون

کارشناس مالی
مهناز صالحی نژاد
از ۱۳۹۸ تا هم اکنون

کارشناس فنی
سینا رسولی
از ۱۳۹۷ تا هم اکنون

کارشناس فروش
مهسا مرادی
از ۱۴۰۰ تا هم اکنون

کارشناس فنی
شیرین خدادادی
از ۱۳۹۹ تا هم اکنون

کارشناس فروش
شاهین پورمحمدی
از ۱۴۰۰ تا هم اکنون

فهرست