درود خدمت عزیزان وردپرسی. متاسفانه در این دو سه سالی که در فروش محصولات وردپرسی فعالیت داشتیم، بسیاری از محصولاتمان به تاراج رفت و سوء استفاده های فراوانی شد. در همین راستا تصمیم گیرفتیم محصولاتمان را بهمراه لایسنس بفروش برسانیم. متاسفانه این برنامه هم طبق فروش هایی که داشتیم به صرفه نبوده ولی امیدمان به حمایت خریداران محترم است. لطفا به نکات زیر پیش از خرید توجه داشته باشید:

دقت داشته باشید که سیستم لایسنس محصولات ما دارای سیستم کاربری نبوده و بصورت دستی انجام می شود(بصورت آزمایشی)

درخواست شما پس از ارسال نیاز به زمان دارد ولی سعی می شود در کمتر از ۱۲ ساعت به آن پاسخ داده شود.

افزونه بطور کامل کد شده است و به هیچ روشی نمی توانید به غیر از دریافت لایسنس از آن استفاده کنید

درصورتی که نیاز به ویرایش محصول دارید، باید نسخه اورجینال را از ما تهیه کنید که کد نشده باشد. برای درخواست این موضوع به هر طریقی که مایل هستید به ما اطلاع دهید

محدودیتی در استفاده از لایسنس وجود ندارد. پس از تایید ما می توانید بیش از یک کد لایسنس دریافت کنید

هر کد لایسنس فقط یکبار در وب سایت درخواستی قابل استفاده است و در وب سایت های دیگر غیرقابل استفاده است

بروزرسانی محصولات از این پس در مخزن وردپرس شما انجام می شود و نیازی به دریافت نسخه بروز ندارید

در صورت ملاحظه تخلف، محصول این قابلیت را دارد که برای فرد متخلف غیرفعال شود!

پس از این که یکی از محصولات تی اچ دیزاینر را خریداری کردید، با نصب محصول در وردپرس و رفتن به ناحیه تنظیمات محصول با تصویری مشابه زیر روبرو خواهید شد:

راهنمای لایسنس محصولات

تنها کاری که قرار است انجام دهید، این است که آدرس سایت و ایمیلی که مشابه تصویر به شما داده می شود را عیناً در درخواست لایسنس اعلام کنید.

نکته: دقت داشته باشید که آدرس وب سایت و ایمیل را باید دقیقا به همان شکلی که به شما داده می شود ارسال کنید. در غیر اینصورت محصول شما فعال نمی شود!

با کمال احترام، لطفا پس از ارسال درخواست به ما زمان دهید تا کد فعالسازی را برای شما فعال کنیم. کد فعالسازی توسط همان ایمیلی که به ما ارسال می کنید برایتان ارسال می شود.

فهرست