قالب آرتی تم ۱۹ وردپرسنسخه ۲٫۷

خلاقانه، یونیک، سفارشی

قالب آرتی تم ۱۹ وردپرس یک قالب چندمنوره و فروشگاهی می باشد که توسط تی اچ دیزاینر بومی شده است و در مارکت ژاکِت بـفروش می رسد. ایـن قـالب دارای ۱۳ دمـوی متفـاوت بـوده است که بـصورت جـداگانه دارای بستـه نصـبی هستنـد. این قالب با اسـتفاده از صفحه ساز ویژوال کامپوزر این امکان را برای شما فراهـم می کند تا بدون نیاز به دانش کـد نویسی وب سـایـت مـوردنـظـر خـود را طـراحـی و پـیـاده سـازی کـنیـد.

خلاقانه، یونیک، سفارشی

بسته نصبی

هر ۱۳ دمو قالب دارای بسته های نصبی جداگانه هستند که می توانید هرکدام را در هـر دایـرکتـوری جداگـانه نصـب و راه اندازی کنید. امکان نصب توسط پشتیبان نیز وجود دارد.

یادگیری آسان

این قـالب همانند تمام قالب های روز دنیا از صفحه ساز ویژوال کامپوزر استفاده می کند که با ایـن صفـحه ساز با کـشیدن و رهـا کـردن مـی تـوانید صفحات خـود را به هـر شکلی که می خواهید تغییر دهید.

layer_group

عملکرد ساده

قالب آرتی تم براحتی بخش های مختلف قالـب را در وردپرس جدا کرده است تا بـتوانید براحتی بخش های موردنظر خود را ویرایش کنید و بدون نیاز به جابجایی المان ها، تغییر دهید.

سفارشی سازی

با سفـارشی سـازی قالب می توانیـد بصورت آنـلاین در همان لـحظه تغییرات خود را انجام داده و آن ها را بدون انتشار یا ذخیره سازی مشاهده کنید. برای تمام نقاط قالب تنظیمات وجود دارد.

بروزرسانی آسان

با خرید این محصول از ژاکِت می توانید با خـیـالی آسـوده با اطـلـاع رسـانی هـای محـصـولـات از بـروز شـدن آن ها مطـلع شـده و تـوسـط آمـوزش های فـروشنده قـالـب آرتی تم را به راحتی بروزرسانی کنید.

پشتیبانی کامل

با شش ماه پشتیبانی کامل و دسترسی به محصول بطور مداوم، نگران مسائل مرتبط با قـالب آرتی تم نباشـید. این محصول در ۶ مـاه توسط فروشنده پشتـیبانی می شود همچنین در صورت تمایل به رایگان دموی موردنظر شما راه اندازی می شود.

قالب آرتی تم ۱۹ وردپرس در مارکت جهانی تم فارست توانسته است افتخارات بسیاری را کسب کند

بیش از ۴۶ هزار نفر به قالب آرتی تم ۱۹ اعتماد کرده اند

ویژگی های کلیدی

سفارشی سازی

برای شروع فقط کافیست دموهای مختلف این قالب را ببینید. قطعاً متوجه تفاوت میان این قالب و قالب های دیگر خواهید شد. این قالب ها نیز توسط تنظیمات سفارشی سازی ایجاد شدند.

محصولات کاتالوگی

قالب آرتی تم ۱۹ وردپرس دارای محصولات کاتالوگی می باشد. به این صورت که این محصولات همانند محصولات ووکامرسی هستند با این تفاوت که فروش آنلاین ندارند و بصورت کاتالوگ هستند.

محصولات ووکامرسی

این قالب با استفاده از افزونه ووکامرس و المان های آن ها در ویژوال کامپوزر این امکان را به کاربر می دهد تا یک فروشگاه نسبتاً حرفه ای نیز داشته باشد.

کاملاً ریسپانسیو

قالب آرتی تم ۱۹ وردپرس کاملاً واکنشگرا بوده و تمامی المان های ویژوال کامپوزر این قالب دارای مدیا کوئری هایی برای نمایش بهتر در دستگاه های هوشمند هستند.

اسلایدر قالب

قالب آرتی تم ۱۹ وردپرس برخلاف بسیاری از قالب های چندمنظوره بطور پیش فرض داری اسلایدر است. این اسلایدر یک المان از المان های ویژوال کامپوزر بوده و براحتی می توانید با آن اسلایدر ایجاد کنید.

طراحی خاص

در این قالب چندمنظوره وردپرسی برای تمامی المان های ویژوال کامپوزر استایل های خاص طراحی شده است. بطور کلی هیچ المانی در ویژوال کامپوزر از این قالب نخواهید دید که دارای استایل اختصاصی نباشد.

دارای شورتکد

این قالب وردپرسی با وجود صفحه ساز دارای شورتکدهای اختصاصی برای المان های خاص خود می باشد. نیازی نیست حتما از المان های صفحه ساز استفاده کنید. شورتکدها نیز براحتی قابل استفاده هستند.

قابلیت چندزبانه

حتما نام افزونه WPML را شنیده اید. یک افزونه چند زبانه جهانی برای وردپرس. البته این قالب دارای فایل های ltr و rtl برای چند زبانه شده جداگانه نیز می باشد.

بهینه برای سئو

قالب آرتی تم نوزده وردپرس برای سئو آماده شده است. کدنویسی ها و حجم بارگزاری صفحات بگونه ای است که می تواند زمینه مناسبی برای سئو سایت وردپرسی باشد.

بسته های نصبی

نکته مهم این قالب بسته های نصبی آن است. شما پس از خریداری این قالب ۱۳ بسته نصبی جداگانه دریافت خواهید کرد که در صورت تمایل هر کدام را می توانید جداگانه نصب کنید.

داکیومنت های قالب

این قالب دارای داکیومنت های اورجینال می باشد. می توانید با استفاده از این داکیومنت ها بر یادگیری خود در ارتقاء طراحی در آرتی تم ۱۹ اقدام کنید.

بهینه برای سئو

قالب آرتی تم نوزده وردپرس برای سئو آماده شده است. کدنویسی ها و حجم بارگزاری صفحات بگونه ای است که می تواند زمینه مناسبی برای سئو سایت وردپرسی باشد.

سوالی دارید؟

در صورتی که در مورد قالب سوالی دارید، وارد وب سایت ژاکِت و صفحه محصول شوید و در قسمت دیدگاه ها، پیش از خرید سوالات خود را بپرسید. همچنین در صورت تمایل برای خرید قالب، از وب سایت ژاکِت اقدام به خرید کنید.

سوالات پیش از خرید

قالب آرتی تم 19 وردپرس
فهرست