حتما تا کنون نام اسپم و آنتی اسپم به گوشتان خورده است، اما شاید ندانیم اسپم چیست. در این پست قصد داریم تا با اسپم و آنتی اسپم ها آشنا شویم و افزونه جهت جلوگیری از آنها را به شما معرفی کنیم.

اسپم چیست؟

اسپم ها، عاملی ویروسی هستند که قصد ارسال ایمیل ها، نامه ها، کامنت های نا آشنا را از طروق مختلف به کاربران را دارند. شاید اینطور به نظر بیاید که جلوگیری از آنها زیاد ضروری نباشد اما این چنین نیست. در مواقعی شاهد این خواهیم بود که اسپم ها در هر لحظه در یک سایت پربازدید موجب آزار و اذیت ما می شوند و چاره ای جز مقابله با آنها را نداریم.

راه های مقابله با اسپم ها:

راه های گونان زیادی وجود دارد تا از دریافت اسپم ها جلوگیری کنیم. یکی از این راه ها در سایتمان این است که از افزونه هایی امنیتی استفاده کنیم که معمولا بخاطر حجم زیاد و کند شدن سایت از آنها استفاده نمی کنیم مگر این که مشکل امنیتی جدی ای وجود داشته باشد. در وردپرس می توانیم از افزونه هایی سبک و کارا استفاده کنیم و از شرّ این اسپم ها برای همیشه راحت شویم.

دانلود افزونه آنتی اسپم بی

افزونه آنتی اسپم AntiSpam Bee:

این افزونه با حجم خیلی کم یکی از کاراترین و پرکاربرد ترین افزونه های وردپرسی جهت جلوگیری از اسپم ها است. این افزونه بدون نیاز به هیچ علم و دانشی از این اسپم ها جلوگیری می کند. همچنین تنظیماتی واضح دارد تا از آنها استفاده کنیم. هم اکنون با برخی از این ویژگیها آشنا می شویم:

  • کم حجم
  • سبک
  • تنظیمات اختصاصی
  • کاملا واضح
  • سفارشی سازی
  • مشخص نمودن جلوگیری از هر نقطه ورودی در سایت

تی اچ دیزاینر استفاده از این آنتی اسپم را به شما پیشنهاد می کند

دانلود با حجم ۸۴ کیلوبایت با لینک مستقیم


آخرین نوشته ها

نوشته های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست