برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

بالاخره پس از کمی فعالیت در فروشگاه تی اچ دیزاینر موفق شدیم افزونه فوق العاده حرفه ای را تهیه کنیم و اقدام به فارسی سازی کنیم و باگ های افزونه را برطرف کنیم. با ما همراه باشید تا این افزونه فوق العاده حرفه ای را به شما معرفی کنیم.

نام افزونه قدرتمندی که قصد معرفی اش را به شما داریم افزونه Sabai Discuss می باشد. با استفاده از این افزونه دیگر نیازی نیست قالب پرسش و پاسخ تهیه کنید که نه ظاهر مناسبی دارن نه حالت گرافیکی و نه امکاناتی. با این افزونه با هر قالبی در وردپرس می توانید یک وب سایت پرسش و پاسخ ایجاد کنید.

افزونه فوق حرفه ای پرسش و پاسخ Sabai Discuss

افزونه فوق حرفه ای پرسش و پاسخ Sabai Discuss

 

این محصول دارای یک محصول رایگان بصورت هدیه میباشد. درصورت تمایل می توانید محصول هدیه را در اینجا ببینید.

 

این افزونه فقط یک افزونه نیست بلکه دارای یک افزونه دیگری هم هست. مختصر بگویم، این محصول بطور کلی دو افزونه است. یعنی یکی Sabai و دیگری Sabai Discuss که دیگری بصورت الحاقیه باید نصب شود. نصب افزونه شاید کمی دشوار باشد ولی سعی بر این داریم که نصب آن را بصورت کاملا تصویری شرح دهیم.

این افزونه دارای دو پنل تنظیمات می باشد. یکی برای مدیریت سوالات و پاسخ ها و تنظیمات مربوط و دیگری تنظیمات الحاقیات و افزونه دیگر و پیکربندی آنها. افزونه طوری طراحی شده است که می تواند امکانات را همانند یک بسته نصبی به کاربر ارائه دهد و کاربر فقط آن را بصورت الحاقیه نصب کند و امکان به افزونه اضافه شود.

از هرچیزی که بگذریم، توضیحات در مورد پنل مدیریت و نمایش ها بسیار با اهمیت تر است. ابتدا پیشنهاد می کنیم نگاهی به پنل صفحه طراح این افزونه در وب سایت کدکانیون بندازید:

صفحه اصلی افزونه Sabai Discuss در Codecanyon

صفحه اصلی افزونه Sabai Discuss در Codecanyon

این تصویر مربوط به شهریور ماه سال ۹۳ می باشد که نشان دهنده تعداد فروش محصول و کسب رضایت کاربران از این افزونه بوده است. همچنین طراح این افزونه یک طراح حرفه ای در این وب سایت به شمار میرود. خب تا اینجا این تصویر گواه حرفه ای بودن این افزونه شد. بریم به سراغ تصاویر خود افزونه.

پس از نصب افزونه اصلی با همچین تصویری مواجه میشویم که باید الحاقیات افزونه(که افزونه دیگر است) را نصب کنیم و پس آن در این قسمت پیکربندی کنیم:

مدیریت الحاقیات افزونه Sabai

مدیریت الحاقیات افزونه Sabai

همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید تمام الحاقیات افزونه نصب و فعال هستند و بعضی هارو می توانید تنظیم هم انجام بدید. پس از نصب هر دو افزونه می توانید به سراغ تنظیمات اصلی افزونه بروید، یعنی مدیریت:

تنظیمات مدیریت افزونه Sabai Discuss

تنظیمات مدیریت افزونه Sabai Discuss

در “نمایش تنظیمات” حتما با چیزی مواجه میشوید که شاید اصلا انتظارش را نداشته باشید. این افزونه طبق قالب خودش را سازگار می کند و رنگ بندی ها، متون، فونت ها و هرچیزی که فکرش را کنید را طبق قالب نمایش می دهد. ولی شاید کاربر تمایل داشته باشد از رنگ های دیگری هم استفاده کند. باید بگوییم که اصلا نگران این مورد نباشید، چون طراح محترم فکر اینجارو کردن:

تنظیمات مدیریت افزونه Sabai Discuss

تنظیمات مدیریت افزونه Sabai Discuss

 

مهم ترین نکته یا سوالی که شاید برای همه پیش بیاید این است که آیا می توانیم روی نقش های کاربران مدیریت داشته باشیم؟!

خب مسلما با این همه تعریفی که از این افزونه کردیم همچین بخشی هم در افزونه موجوده:

تنظیمات دسترسی افزونه Sabai Discuss

تنظیمات دسترسی افزونه Sabai Discuss

در این قسمت می توانید تعیین کنید که کدام کاربران چه نقشی در این افزونه داشته باشند و کدام نقش کاربری دسترسی به انجام کدام کار را داشته باشد. این واقعا عالی بنظر میرسه. جالب تر اینه که مدیران افزونه های دیگر مثل افزونه تگ ساز حرفه ای استیکیز که قبل تر در فروشگاه قرار دادیم می توانند در اینجا هم یک نقش کاربری داشته باشند و این باز هم عالی بنظر میرسه. بخشی هم که شاید مهم باشه اینجاست که از میهمانان سایتمان در این بخش از افزونه چطور پذیرایی کنیم 😀 که خوشبختانه یک گروه کاربری بنام میهمان در این قسمت تعبیه شده تا این کار را بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

 

در این نوع سایت هایی که همانند یک انجمن عمل می کنند و حالت پرسش و پاسخ دارند، حتما نیاز هستش که کسی که سوالی مطرح می کنه برای مدیر ایمیل اطلاع رسانی ارسال بشه یا کسی که پاسخی دریافت می کنه ایمیلی دریافت کنه تا از این موضوع اطلاع داشته باشه. خوشبختانه این مورد هم در این افزونه رعایت شده:

تنظیمات ایمیل اطلاع رسانی افزونه Sabai Discuss

تنظیمات ایمیل اطلاع رسانی افزونه Sabai Discuss

قابل ذکر است که هر کدام از آیتم هایی که در تصویر مشاهده می کنید را می توانید متون ایمیل را تغییر دهید و طبق میل خود آنهارا وارد کنید و مشخص کنید که کدام ایمیل در چه هنگام و برای چه ارسال شود.

 

خب برویم به سراغ حالت های نمایشی سوالات و پاسخ های کاربران و امکاناتی که برای این عزیزان در این افزونه مطرح شده:

ارسال پست میهمان

ارسال پست میهمان

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید کاربر میهمان می تواند سوال یا پاسخ را ارسال کند و اطلاعات میهمان بودن خود را از جمله نام و نام خانوادگی و ایمیل و وب سایت را می تواند طبق فرمی که شما ساخته اید پر کند و پس از تایید شما پاسخ، نظر و یا سوال وی نمایش داده خواهد شد.

 

بله درست متوجه شدید، افزونه درای یک فرم ساز بسیار قدرتمندی است که می توانید برای میهمان یک فرم طراحی کنید. تصویری از این فرم ساز که فقط با کشیدن و رها کردن کار می کند را می توانید مشاهده کنید:

فرم ساز افزونه پرسش و پاسخ Sabai Discuss

فرم ساز افزونه پرسش و پاسخ Sabai Discuss

تصویر نشان دهده این است که شما انگار یک افزونه فرم ساز مانند فرم ساز بسیار قدرتمند Qu Form هم تهیه کردید. خب این به نفع ادمین خواهد بود چون روی کاربران می تواند دقت و زوم بیشتری داشته باشد 😀

 

پس از ارسال پاسخ یا سوال یا نظر توسط میهمان می توانید به پنلی که تصویرش را برای شما می گذاریم مدیریت داشته باشید و در صورت تمایل در ویرایش آیتم آن را منتشر کنید، دقیقا همانند یک نوشته وردپرسی:

لیست مدیریت آیتم های افزونه Sabai Discuss

لیست مدیریت آیتم های افزونه Sabai Discuss

 

امکان بسیار جالبی که برای میهمان در این افزونه تعبیه شده است این است که کاربر می تواند سوال، پاسخ و یا نظر خود را ویرایش یا حذف کند که این حق همه کاربران یک وب سایت در همچین فضایی است که بسیاری از مدیران این امکان را از کاربران سایت خود گرفته اند !

مدیریت آیتم های میهمان توسط خودش

مدیریت آیتم های میهمان توسط خودش

 

حال اگر کاربری که عضوی از سایت است و قبلا ثبت نام نموده دیگر یک میهمان نیست و باید بتواند بدون محدودیت های میهمان پست ارسال کند که تصویر زیر گواه این موضوع خواد بود:

ارسال پست توسط کاربر سایت

ارسال پست توسط کاربر سایت

 

حال نگاهی به لیست سوالات بی اندازیم که این لیست به چه صورت و به چه شکلی نمایش داده میشود:

صفحه اصلی افزونه

صفحه اصلی افزونه

این دقیقا همان صفحه ای است که شما بدنبالش بوده اید. لینکی که در تنظیمات افزونه میدهید صفحه اصلی افزونه برای شما جهت نمایش در سایت خواهد بود و فقط شما کافیست به آن در وب سایت خود لینک دهید. از جمله امکاناتی که در این تصویر قابل مشاهده است این است که:

 1. افزونه دارای سه تب سوالات، دسته بندی و برچسب ها می باشد
 2. امکان ایجاد دسته بندی و برچسب
 3. جستجوی قدرتمند
 4. انتخاب دسته بندی برای جستجو
 5. فیلترینگ بسیار قدرتمند جهت نمایش
 6. دکمه ارسال پرسش
 7. امتیاز دهی
 8. بازدید
 9. پاسخ ها
 10. اطلاعات کاربری که پستی ارسال کرده
 11. نمایش زمان ها

و بسیار دیگر…

 

نمایش قسمت دسته بندی ها برای کاربران که موضوعات را مشاهده و به آنها مراجعه کنند نیز در تب دوم طبق تصویر زیر در دسترس خواهد بود:

دسته بندی های افزونه

دسته بندی های افزونه

 

این امکان در این افزونه وجود دارد که کاربران هم در سوال نظر دهند هم به آن پاسخ دهند. این موضوع شاید در نگاه اول کمی تعجب آور باشد که وقتی کاربر بتواند به سوالی پاسخ دهد دیگر چه نیازی به نظر دادن به سوال باشد؟!

پاسخ را اینطور به سمع شما میرسانیم: قطعا در سایت های نقد و بررسی یا فروشگاهی مثل سایت دیجی کالا مشاهده کرده اید که محصولات هم می توانند نقد شوند و هم می توانند نظر داشته باشند. به این معنی که نقد ها از متون بسیار زیادی شامل میشوند درصورتی که نظرات شاید تنها به چند کلمه منتهی شوند! امیدوارم به پاسخ سوالتان رسیده باشید!

 

در قسمت برچسب ها هم کاربر می تواند تگ های ایجاد شده که تکرار زیادی هم داشته اند را مشاهده کند و پست هایی که آن تگ هارا داشته اند را مشاهده کند:

برچسب های افزونه

برچسب های افزونه

 

این هم قسمت زیبای پاسخ های یک سوال ارسال شده:

قسمت پاسخ سوالات

قسمت پاسخ سوالات

بازهم امکانات جالبی در این قسمت به چشم می خوره. اول که مدیریت میتونه خیلی راحت روی مطالب تمرکز داشته باشه و الزاما نیازی به ورود به پنل وردپرس نیست. امکان فوق العاده جالبی که وجود داره این هستش که مدیر یا نقش کاربری های که قبلا تعریف کرده می توانند پاسخ هارا امتیاز دهی کنند و یا هر آیتمی از جمله سوال، پاسخ یا نظر را گزارش دهند تا مدیر آن را بررسی کند. همانطور که مشاهده می کنید امکان نظر های تو در تو به عمق ۲ هم وجود داره.

 

امتیازدهی پاسخ ها توسط مدیر

امتیازدهی پاسخ ها توسط مدیر

طبق تصویر مدیر می تواند به پاسخ ها امتیاز دهد و کاربران را از امتیاز مناسب اطلاع سازد.

 

بازهم یک ویژگی جالب دیگر 🙂

کاربرانی که قصد حذف مطالب خودشان را دارند باید اطلاع رسانی کنند که چرا می خواهند مطلب را حذف کنند و این به سمع مدیر میرسد:

حذف آیتم توسط کاربر و دلیل حذف

حذف آیتم توسط کاربر و دلیل حذف

همچنین می تواند غیر از موارد ذکر شده در پاپ آپ، نظر خود را ارسال کند و پاسخ یا سوال یا نظر خود را حذف کند.

 

و اما هنگامی که یک سوال، پاسخ و یا نظر توسط شخصی گزارش داده میشود، طبق تصاویر بالا دلیل را هم مشخص می کنند. این گزارش ها در وردپرس شما ذخیره می شوند و می توانید از منوی بالای وردپرس:

منوی دوم افزونه

منوی دوم افزونه

گزارش هارا ببینید. بطور مثال در تصویر بالا یک گزارش وجود دارد. شما با کلیک بر روی آن به تصویر زیر هدایت میشوید تا هم در مورد گزارش تحقیق کنید و هم در مورد آن تصمیم بگیرید:

تحقیق و تصمیم گیری در مورد گزارش ها

تحقیق و تصمیم گیری در مورد گزارش ها

 

 

خب هر افزونه فوق العاده ای یک ایراداتی هم داره 🙁

یک ایرادی که شاید زیاد به چشم می خورد و شاید هم برای هیچکس مهم نباشد، این است که کاربران میهمان نمی توانند بدون تایید مدیر سوال یا پاسخ یا نظرشان را در سایت منتشر کنند که البته درست هم همین است و ایراد دیگر هم این است که کاربران میهمان نمی توانند به پستی امتیاز دهند یا رای دهند که باز هم درست همین است. اصلا شاید این ها ایراد نباشند و از آنها در دید مثبت استفاده کنیم. 🙂

 

طراح در صفحه شخصی خود اعلام کرده اند که بهتر است در کنار افزونه یا بهتره بگیم افزونه های Sabai از افزونه ای به نام Members نیز استفاده کنیم تا بتوانیم کاربران را آنگونه که می خواهیم مدیریت کنیم و این افزونه تست شده و کاملا طبق گفته های طراح با افزونه سابای سازگاری دارد.

 

نکات کلیدی افزونه:

 • فارسی سازی بیش از هزار خط ترجمه
 • امتیاز دهی مثبت و منفی
 • اضافه به آیتم های مورد علاقه
 • فیلترینگ بسیار قوی
 • دسته بندی
 • برچسب
 • مدیریت کاربران و نقش های کاربری
 • دکمه ها با رنگ های مختلف
 • استفاده بی نهایت از افزونه
 • ارسال گزارش پست های مورد دار توسط کاربران و مدیر
 • امتیاز دهی پاسخ ها توسط مدیر
 • جستجوی قدرتمند
 • ارسال نظر به سوالات و پاسخ ها
 • ارسال پاسخ به سوالات
 • ارسال سوال
 • فرم ساز قدرتمند برای پست های ارسالی میهمانان
 • کاملا سازگار با قالب و منطبق با آن
 • پاکسازی حافظه کش افزونه
 • مدیریت الحاقیات افزونه
 • کاملا آنتی اسپم
 • ویرایشگر دیداری برای ارسال پاسخ، سوال و یا نظر
 • ارسال سوال مستقیم توسط مدیر در پنل مدیریت وردپرس
 • اطلاع رسانی های مختلف توسط ایمیل
 • خواستن دلیل برای حذف پست های کاربران توسط خودشان
 • مدیریت مطالب نویسنده توسط خودش
 • نمایش تاریخ و زمان بندی ها
 • نمایش آواتار های کاربران
 • تعیین پست های ویژه توسط مدیر
 • نمایش تعداد بازدید ها
 • نوار ابزار دیداری گرافیکی برای مدیران، کاربران و میهمانان
 • نظرات تو در تو به عمق ۲
 • عدم امتیاز دهی توسط کاربر میهمان
 • عدم علاقه مندی توسط میهمانان
 • عدم نمایش پست های کاربران میهمان و تایید توسط مدیران
 • پیش نمایش ویرایشگر دیداری
 • آپلود فایل و پیوست آن توسط کاربر و مدیریت برروی فایل ها و اندازه آنها
 • صفحه بندی قدرتمند و قابل تنظیم
 • نتایج در همان لحظه از جمله جستجو، فیلتر، مرتب سازی، صفحه بعد و قبل و … بصورت جی کوئری
 • اشتراک در شبکه های اجتماعی
 • پرنت از سوالات و پاسخ ها

 

نظرات مشتریان درمورد افزونه سابای دیسکاس

نظرات مشتریان درمورد افزونه سابای دیسکاس

 

نظرات مشتریان در مورد افزونه سابای دیسکاس

نظرات مشتریان در مورد افزونه سابای دیسکاس

 

بروزرسانی ها:

محصول در تاریخ ۹۳/۱۱/۰۱ به نسخه ۱٫۳٫۹ بروزرسانی شد

محصول در تاریخ ۹۴/۰۴/۰۵ به نسخه ۱٫۳٫۲۳ بروزرسانی شد

محصول در تاریخ ۹۴/۰۸/۲۹ به نسخه ۱٫۳٫۲۵ بروزرسانی شد

 • باگ: حل مشکل فیلترینگ
 • باگ: حل مشکل دسته بندی
 • باگ: حل مشکل راستچین سازی
 • باگ: حل مشکلات کرونز
 • باگ: حل مشکلات شورتکد
 • بهبود: غیرفعال سازی نظرات در بادی پرس
 • بهبود: فید آر اس اس
 • جدید: دیباگینگ هر صفحه
 • جدید: حذف فیلترینگ در صورت تمایل

بروزرسانی نسخه ۱٫۳٫۲۶:

 • باگ: حل مشکل استاندارد بودن لینک ها
 • باگ: حل مشکل برخی فیلد های تنظیمات
 • باگ: حل مشکل سایز تصاویر
 • باگ: حل مشکل فیلتر در شورتکدها
 • بهبود: انتخاب تاریخ
 • بهبود: اسلش های آدرس ها

بروزرسانی نسخه ۱٫۳٫۲۷:

 • باگ: حل مشکل برخی خطاهای جاوا اسکریپت در باکس جستجو
 • باگ: حل مشکل ریدایرکت ها پس از ورود
 • باگ: ترجمه لیبل تب ها در بادی پرس
 • باگ: حل مشکل برخی اطلاعیه ها
 • باگ: حل مشکل ذخیره سازی برخی تنظیمات ایمیل
 • باگ: حل مشکل تاکسونومی ها
 • باگ: حل مشکل شورتکد ها در متون
 • باگ: حل مشکل برخی ssl ها
 • جدید: پیام برای میهمان ها در تنظیمات
 • بهبود: برگشت پذیری شورتکد ها به ۱

محصول در تاریخ ۹۴/۰۹/۱۳ به نسخه ۱٫۳٫۲۸ بروزرسانی شد:

 • جدید: آپشن محدودیت در زمینه دلخواه دسته بندی ها
 • بهبود: مچ شدن بهتر با سرورهای انجین ایکس
 • بهبود: اضافه شدن خاصیت rel=nofollow به لینک های امتیازدهی و بوکمارک ها
 • بهبود: کتابخانه فونت آیکن ها

محصول در تاریخ ۹۵/۰۲/۱۶ به نسخه ۱٫۳٫۳۷ بروزرسانی شد.

محصول در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۶ به نسخه ۱٫۳٫۴۴ بروزرسانی شد.

محصول در تاریخ ۹۷/۰۷/۰۷ به نسخه ۱٫۴٫۵ بروزرسانی شد.

 • باگ: تصحیح خروجی نامعتبر در rss
 • باگ: حل مشکل سایت مپ
 • بهبود: افزودن خاصیت ورود/خروج داده ها براساس آیدی کاربران
 • بهبود: لود نشدن سی اس اس سفارشی در بک اند
 • باگ: حل مشکل نمایش تعداد دسته بندی ها در صفحه ایندکس
 • باگ: حل مشکل خطا در ورود داده ها
 • باگ: حل مشکل خطای گزارش محتوای “دلیل دیگر”
 • باگ: حل مشکل دسترسی ها با لیبل های سفارشی
 • باگ: حل مشکلات جستجو
 • باگ: حل مشکل برخی سی اس اس ها در حالت rtl
 • بهبود: جابجایی لیبل برخی فیلد ها از پایین به بالا جهت استفاده بهتر
 • بهبود: ساخت فایل های مرتب شده در زمینه های دلخواه
 • بهبود: هندلینگ بهتر برای صفحات ۴۰۴
 • جدید: GDPR: افزودن آپشن سیاست حفظ حریم خصوصی برای کاربران میهمان
 • جدید: GDPR: علامتگذاری فیلدهای موردنظر جهت خروج داده ها
 • جدید: GDPR: شناسایی آی پی ها جهت امتیازدهی و جلوگیری از امتیازهای تکراری
 • جدید: خطاهای جدید php بصورت سطح بندی شده
 • باگ: حل مشکل برخی خط های ترجمه گم شده
 • باگ: حل مشکل تاریخ ها در خروج داده ها
 • باگ: خطای MyCRED در امتیازدهی ها
 • بروزرسانی: بروزرسانی پکیج محصول
 • بروزرسانی: ترجمه مجدد هر دو فایل محصول از صفر طبق نقطه نظرات کاربران
 • بروزرسانی: بروزرسانی فایل راهنما
پیشنهاد ویژه: حتما به بخش پیش نمایش بروید و سوال، پاسخ و نظر ارسال کنید و بعنوان یک کاربر کاملا با نحوه استفاده از افزونه آشنا شوید و هرگونه سوالی داشتید در همان قسمت می توانید بپرسید، ما به آن ها پاسخ میدهیم

آخرین نوشته ها

نوشته های مفید

۳۶ دیدگاه. Leave new

 • محمود
  2014/12/31 20:17

  سلام
  ایا این اورجیناله
  یعنی می شه از پشتیبانی سایت سازندش و از اپدیت هاش استفاده کرد

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، چه اورجینال باشه چه اورجینال نباشه شما نمی تونید از پشتیبانی سایت سازنده ش استفاده کنی ! ما محصول رو می فروشیم، خودمون هم پشتیبانی می کنیم.
   آپدیت ها درصورتی که قابلیت های مناسبی به اون نسخه اضافه کرده باشن آماده میشه و برای خریداران ارسال میشه.

   پاسخ
 • سلام
  آیا فقط میشه محدود کرد که مدیر به سوالات جواب بده؟
  مرسی

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، بله پاسخ سوالتون مثبته
   در نقد افزونه کاملا ذکر شده که در تنظیمات قسمت دسترسی می تونید هر طور که مایلید اونهارو سفارشی کنید. خیلی فراتر از اون چیزی که فکرشو بکنید ! بیش از ۴۰ دستور رو می تونید سفارشی کنید و دسترسی بهشون بدید، اعم از امتیاز دادن، سوال پرسیدن، پاسخ دادن، ویرایش کردن، گزارش دادن و … که کدام گروه کاربری اجازه دسترسی به اونهارو داشته باشن.

   پاسخ
 • صائب
  2015/01/20 08:34

  سلام این نسخه نال شدست یا شما حق قانونی فروش اونو دارید؟
  ورژن نسخه فارسی شده چنده؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، پاسخ کامل برای شما ایمیل شد. نسخه محصول در حال حاضر ۱٫۲٫۳۱ هست که در حال بروزرسانی به نسخه ۱٫۳٫۹ هستیم. انشالله به زودی برای تمام دوستان ارسال خواهد شد. موفق باشید.

   پاسخ
 • سوال
  2015/03/22 21:39

  ایا این محصولات بروز رسانی آن هم را ارسال می کنید یا آخرین نسخه را بعد از خرید ارسال می کنید ؟

  پاسخ
 • زمان الله
  2015/03/31 22:42

  با سلام خسته نباشید
  ببخشید افزونه بروزشده است از کجا دانلود کنم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، در ایمیلی که به شما ارسال شده فایل پیوست شده است.
   در صورتی که از نسخه ۱٫۳٫۹ استفاده می کنید به این صورت بروزرسانی را انجام دهید: ۱- افزونه را غیر فعال کنید – ۲- از طریق فایل منیجر هاست، دو پوشه Sabai و Sabai Discuss را به محل دیگری(جهت اطمینان) منتقل کنید – ۳- فایل های جدید را جایگزین کنید(دو پوشه جدید Sabai و Sabai Discuss به همان شکل) – ۴- افزونه را مجددا فعال کنید -۵- دو مورد در تنظیمات Sabai وجود دارد که به هیچ عنوان آپدیت نکنید.
   در صورتی که از نسخه ۱٫۲٫۳۱ استفاده می کنید، سعی ک نید بروزرسانی نکنید، چون ممکن است اطلاعات شما از بین برود.

   پاسخ
 • صائب
  2015/04/14 10:10

  سلام من این افزونه رو چند وقت پیش خریدم ولی الان توی ایمیلم نمیبینمش میشه مجددا ایمیل کنید؟ برای پیگیری با همین ایمیل کامنتم خریدم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، محصول رو از کجا خریداری کردید؟! در وب سایت ما که خریدی با این ایمیل ثبت نشده، اگر در مارکت همیاروردپرس خریداری کردید که در همون محصول نظر بدید تا ارسال بشه.

   پاسخ
 • طراحی سایت
  2015/05/01 18:17

  آپدیت شده باز ورژن ۱٫۳٫۳ میتونم اپدیت کنم یا نه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، ما که بروزرسانی نسخه ۱٫۳٫۳ نداشتیم اصلا! ۱٫۳٫۹ داشتیم و ۱٫۳٫۱۶
   در کل آپدیت نسخه های ۱٫۲ به نسخه های ۱٫۳ باعث بروز مشکلات و از بین رفتن اطلاعات خواهد شد.

   پاسخ
  • صائب
   2015/05/05 13:33

   خوب قرار نیست اپدیت ها رو فارسی کنید؟

   پاسخ
 • رضا مشکانی
  2015/08/10 17:02

  سلام من این افزونه رو از شما خرید کردم ولی یک قسمتش یک ایراد کوچولو داره اونم اینه که کاربران نمی تونن همراه پرسششون عکس رو هم آپلود کنن و ازش استفاده کنن دوستان کسی می تونه این کار رو انجام بده و من هزینشو بهشون بدم یک کد کوتاه می خواد که در افزونه قرارداده بشه

  پاسخ
  • دوست عزیز درود، فایل های آپلود شده بصورت خودکار در درون پست قرار نمیگیرند! تصویری که قبلا آپلود شده رو می تونن از طریق ابزار تصویر لینک بدن تا مثل این نمونه در پست قرار بدن.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر من افزونه را خریدم نصب هم کردم طبق آموزش ولی وقتی یک سوال ایجاد میکنم و نمایش میزنم صفحه خالی کوئسشن میاد و هیچ سوالی نمایش داده نمیشه ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  • درود دوست عزیز، دقت داشته باشید که در تنظیمات وردپرس، پیوندهای یکتا روی نوع نوشته تنظیم شده باشد.
   همچنین صفحه پرسش و پاسخ شما بصورت پیشفرض به این صورت خواهد بود: yoursite.com/questions

   پاسخ
 • ببخشید پیوند یکتا نوع نوشته نداره که!

  ساده ?p=123
  روز و نام ۲۰۱۶/۰۴/۲۱/نوشته-نمونه/
  ماه و نام ۲۰۱۶/۰۴/نوشته-نمونه/
  عددی بایگانی/۱۲۳
  نام نوشته نوشته-نمونه/
  ساختار دل‌خواه

  پاسخ
 • هادی توسلی
  2016/08/26 00:50

  سلام من افزونه را طبق راهنما نصب کردم ولی باکس متن پرسش یا پاسخ که باید تایپ کنیم آیکون هاش مخفی است و مثلا کلید هایی مانند Bold و …. در باکس نیست

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، جهت بررسی این موضوع باید قست فیلد های پرسش رو چک کنید
   در مسیر: Questions، سوالات، مدیریت فیلدها، ویرایش فیلد بدنه(بالا سمت چپ روی آیکن چرخ دنده کلیک کنید)، سه تا تیک زیر سطر هارو علامت بزنید یا بردارید و نتیجه رو بررسی کنید

   پاسخ
 • محمد رستمی
  2016/08/26 12:18

  سلام و عرض احترام.
  من قبلاً افزونه‌ی لاگین را از مارکت وردپرس که از محصولات شما بود خریداری کردم و واقعاً از اون افزونه راضی هستم فقط یه مشکل کوچولو داشتم که در مارکت در قسمت دیدگاه‌ها مطرح کردم.ممنون میشم بررسی کنید.اما موضوعی که باعث شده اینجا مزاحمتون بشم در مورد این افزونه است:
  سایت من الان دارای انجمن هست.ولی امکاناتی که این افزونه در اختیارم قرار میده بیشتر به هدفم نزدیک‌تره تا انجمن.به همین خاطر قصد خرید این افزونه را دارم.اما چیزی نگرانم کرده.ممنون میشم در موارد زیر من را راهنمایی کنید:
  ۱-دیدگاه‌ها را که خواندم، متوجه شدم که در برخی موارد آپدیت‌ها باعث از بین رفتن اطلاعات می‌شود.آیا این مشکل قابل حل است؟ممکن است در آینده آپدیتی بیاید که باعث از بین رفتن اطلاعات شود؟؟
  ۲-در مارکت وردپرس نوشتید که این افزونه هدیه‌ای داره که اون هدیه افزونه‌ی لاگینی است که من خریدم.آیا امکانش هست قیمت افزونه لاگین را برای خرید این افزونه به من تخفیف دهید؟
  ۳-سایت من در مورد نرم‌افزار لایتنر انکی و همچنین نسخه‌ی اندرویدی آن یعنی انکی‌دروید است.انجمن را راه‌اندازی کردم تا اگر کسی سؤالی در رابطه با این نرم‌افزارها داشته باشد بپرسد.انجمن با بی‌بی پرس راه‌اندازی شده.به نظر شما برای این هدف از این افزونه استفاده کنم یا همان انجمن؟
  ۴-میزان تأثیر این افزونه بر روی سرعت لود سایت چقدر است؟
  ببخشید که زیاد شد.ممنون بابت وقتی که گذاشتید.

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز،
   به دیدگاه های شما در مارکت همیار وردپرس پاسخ داده شد. پوزش بابت تاخیر!
   ۱- موضوع از بین رفتن اطلاعات در بروزرسانی مخصوص دوستانی بود که از نسخه ۱٫۲ استفاده می کردند و امکان بروزرسانی به نسخه ۱٫۳ را نداشتند(بدلیل تغییرات در الگوریتم های افزونه) که این مشکل در نسخه های جدید حل شده است
   ۲- همانطور که فرمودید، هدیه است، افزودنی نیست که با حذفش کسر هزینه داشته باشد.
   ۳- قطعا انجمن ها بسیار قوی تر از افزونه ها هستند. البته این موضوع بسیار به قالب شما هم بستگی داره که چقدر هماهنگی های لازم رو داشته باشه. آدرس انجمن خود را ارسال کنید تا بررسی شود.
   ۴- افزونه همانند پست های وبلاگ شما لود میشوند و بدلیل دوتایی بودن افزونه، افت سرعت نخواهید داشت.
   * با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • محمد رستمی
  2016/08/26 14:42

  سلام.ممنونم بابت پاسخگویی.آدرس انجمن سایت من در زیر قرار داده شده.مشتاق شنیدن راهنمایی شما بزرگواران هستم.
  سپاس
  **********

  پاسخ
  • خوشبختانه انجمن با قالب شما سازگاری مناسبی دارد. یک مزیت انجمن نسبت به این افزونه، دسته بندی سوالات هست که سابای دیسکاس در ایندکس خود این موضوع را دارا نیست
   پیشنهاد می کنم افزونه crayon-syntax-highlighter تون رو هم غیرفعال کنید، مثل این که تداخل ایجاد کرده براتون
   فقط یک سری امکاناتی که افزونه دارد را این انجمن ندارد، مثل امتیاز دادن به سوالات و پاسخ ها، پاسخ به سوال هم از طریق دیدگاه و از طریق پاسخ، ویژه کردن سوالات، امتیاز به پاسخ ها(بهترین پاسخ)، فیلترینگ مشاهده سوالات و پاسخ ها، شخصی سازی فیلدهای پرسش و پاسخ، ارسال سوال و پاسخ بصورت میهمان و خیلی موارد دیگه…
   پیشنهاد می کنم دموی افزونه را با انجمن خود بیشتر مقایسه کنید.

   پاسخ
 • محمد رستمی
  2016/08/26 21:09

  ممنون بابت راهنمایی‌های ارزشمند شما.

  پاسخ
 • با سلام

  برای اینکه افزونه در در صفحه ساده از سایت نمایش داده بشود یه تمپلت درست کردم ولی افزونه نمایش داده نمی شود با قالب اصلی سایت هم جور می شود ولی مثلا اندازه کوچک است و یا کنار سایت خصوصیات افزونه را نمایش نمی دهد مثلا دسته بندی ها و به جایش ساید بار سایت را نمایش می دهد نمی شود یک تمپلت ساده برای این افزونه طراحی می کردید ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز،
   مگه با ظاهر اصلی افزونه مشکلی دارید؟
   سایدبارتون رو که باید کاستومایز کنید به فرض مثال در صفحات افزونه فقط سایدبار دلخواه شما نمایش داده شود که باید در قالب لحاظ شود
   افزونه به شدت سنگین و گسترده ست و ویرایش آن نیاز به علم و دانش زیادی در زمینه برنامه نویسی دارد

   پاسخ
 • ممنون از پاسخگویی

  این جمیه یعنی چه
  مگه با ظاهر اصلی افزونه مشکلی دارید؟
  ظاهر افزونه در قالب اصلی اعمال می شود که قسمت هایی از آن نمایش داده نمی شود . افزونه خودش قالب دارد ؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • خیر، طبق گفته خودتون استایل افزونه منطبق بر استایل قالب می باشد. لینک صفحات دارای شورتکد را ارسال کنید تا بررسی شود.

   پاسخ
 • Williamfxflope
  2018/11/08 02:12

  واقعاً افزونه بی نظیریه، خیلی مقایسه کردم با افزونه های مشابه دیگه، خیلی تکمیل و حرفه ای ساخته شده. متشکرم ازتون.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست